O Akardowej rodzinie

sty 13, 2020 | Aktualności

Przez lata istnienia na rynku marki zgromadziliśmy wokół siebie ludzi, którzy kochają porządne buty! Ludzi, którzy kochają Akardo- nasz styl i naszą jakość. Postanowiliśmy więc stworzyć miejsce w sieci, w którym zbierzemy całą Akardową rodzinę. Tak! Rodzinę- bo rodziną jesteśmy- to nie ulega wątpliwości.

 

Dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Od początku planowaliśmy stworzenie przestrzeni, w której nie tylko nas będziecie mogli pytać o zdanie, ale również naszych klientów- posiadaczy butów Akardo! Jeśli macie obiekcje związane z rozmiarem, czy doborem obuwia, w grupie Akardowa rodzina-kochamy porządne buty znajduje się już ponad 3000 osób (!) chętnych udzielić Wam odpowiedzi i rozwiać. 

Oprócz tego to właśnie członkowie grupy mają wpływ na wygląd najnowszych kolekcji i jako pierwsi widzą pojawiające się u nas świeże modele. Dla rodziny również przygotowujemy specjalne akcje rabatowe- częstsze i większe niż te promowane w pozostałych Social Mediach.

Cieszy nas zaangażowanie grupowiczów- to, jak chętnie i często dzielą się szczerą opinią o naszych butach. Jesteśmy pod wrażeniem, że znajdują czas na to, by zrobić piękne zdjęcia i napisać obszerne recenzje po krótszym i długim czasie użytkowania. Dla osób, które planują zakup butów Akardo grupa ta będzie skarbnicą porad!

Nie zwlekaj- już dziś dołącz do naszej grupy i poczuj rodzinną atmosferę!